Galvanická žehlička

Galvanic Spa neboli zehlicka_250"galvanická žehlička" je přezdívka unikátního přístroje, který se používá pro vyčištění a vyhlazení pokožky obličeje a dekoltu. Hlavní výhodou tohoto přístroje je viditelný efekt, který se projevuje ihned po aplikaci. Je vhodný pro všechny typy pleti. Pracuje na oživení pleti odstraněním nečistot a podporuje buněčnou regeneraci. Viditelných výsledků lze dosáhnout již za deset minut.

Po odlíčení a peelingu se na celou plochu obličeje nanese speciální přípravný gel, který obsahuje extrakt z mořských řas, vanilky a glutamát. Ten vyčistí pokožku a uvolní zanesené póry. Následně se obličej 3 minuty přejíždí pomalými tahy galvanickou žehličkou. Přebytečný gel se odstraní omytím navlhčenými tampóny.

V dalším kroku se na pleť nanese ošetřující gel, který obsahuje aminokyselinu arginin a magnesium. Obličej se znovu přejíždí žehličkou po dobu 3 minut s důrazem na plochy, kde jsou mimické vrásky (například okolí očí, čelo, brada a okolí rtů). Po skončení se obličej omyje pleťovou vodou a ošetří výživným krémem. Ihned po aplikaci je možné se nalíčit.

Efekt po aplikaci je patrný po dobu několika dnů. Při opakovaných aplikacích se doba viditelného efektu prodlužuje.

Hlavními výhodami jsou okamžitý a viditelný efekt, časová nenáročnost, bezbolestnost, cenová dostupnost a zejména dokonale vyčištěná pleť.

Praktickou ukázku práce s přístrojem Galvanic Spa si můžete prohlédnout na přiloženém videu.